Fotografie z dovolené

Obávat se Egypta - resp. Hurghady skutečně nemusíte! Naopak! Zaručené teploučké počasí, krásná průzračná voda a teplé moře Vám stoprocentně zajistí dovolenou, o jaké jste snili. Sharm El Sheik, Marsa Alam - to jsou pravé ráje pro šnorchlaře. Ale jak můžete vidět na fotkách, i okolo Hurghady se najdou destinace, kde půjdete do vody jako by jste procházeli akváriem.
Obávat se Egypta – resp. Hurghady skutečně nemusíte! Naopak! Zaručené teploučké počasí, krásná průzračná voda a teplé moře Vám stoprocentně zajistí dovolenou, o jaké jste snili. Sharm El Sheik, Marsa Alam – to jsou pravé ráje pro šnorchlaře. Ale jak můžete vidět na fotkách, i okolo Hurghady se najdou destinace, kde půjdete do vody jako by jste procházeli akváriem.

 

Naše Cestovní agentura Vám ráda zajistí i odlet do různých hotelů  - např. GRAND PLAZA HOTEL, THREE CORNERS SEA BEACH - před týdnem se odtamtud vrátilo celkem 8 lidí, spokojených jako želvy Caretty  ;-)..............., a mnohými jinými,  s německými či rakouskými Cestovními kancelářemi, kteří mají rovněž odlety a přílety i z letiště v Praze................, nehledě na to, že bohužel v místě pobytu poznáte sami ten rozdíl, když si personál bude myslet, že patříte mezi německé občany. Po finanční stránce je to téměř na stejné úrovni - v ojedinělých případech i o poznání levnější.
Naše Cestovní agentura Vám ráda zajistí i odlet do různých hotelů – např. GRAND PLAZA HOTEL, THREE CORNERS SEA BEACH – před týdnem se odtamtud vrátilo celkem 8 lidí, spokojených jako želvy Caretty ;-)……………, a mnohými jinými, s německými či rakouskými Cestovními kancelářemi, kteří mají rovněž odlety a přílety i z letiště v Praze……………., nehledě na to, že bohužel v místě pobytu poznáte sami ten rozdíl, když si personál bude myslet, že patříte mezi německé občany.
Po finanční stránce je to téměř na stejné úrovni – v ojedinělých případech i o poznání levnější.

 

Jestli-že Vás lákají dálky a exotika, dobře se vyspěte a vyrazte do tolik právem vychvalovaného Thajska. Pokud budete trošku cestovat - ne daleko a především fotit (nebudete vědět, co dříve ;-) ), jenom při prohlížení fotek máte doma na dva, tři večery vystaráno. Sami se přesvědčte a jestli-že máte rádi dobrodružství, vyrazte co nejdříve!" :-D
Jestli-že Vás lákají dálky a exotika, dobře se vyspěte a vyrazte do tolik právem vychvalovaného Thajska – zde na fotce Railay beach.
Pokud budete trošku cestovat – ne daleko a především fotit (nebudete vědět, co dříve 😉 ), jenom při prohlížení fotek máte doma na dva, tři večery vystaráno.
Sami se přesvědčte a jestli-že máte rádi dobrodružství, vyrazte co nejdříve!“ 😀

 

Jedna z pláží na Srí Lance, tato byla ohraničená přírodní hrází, takže zde v zimě nebyly téměř žádné vlny a moře přímo vybízelo z podmořským videím. I západy slunce zde byly úžasné.
Jedna z pláží na Srí Lance, tato byla ohraničená přírodní hrází, takže zde v zimě nebyly téměř žádné vlny a moře přímo vybízelo z podmořským videím. I západy slunce zde byly úžasné.